DOTAZY


často kladené otázky

Jak likvidovat kočičí blechy v bytě?

Pouze ve spolupráci s naší profesionální firmou se jich zbavíte efektivně. Současně je třeba preventivně ošetřit všechna doma chovaná zvířata. Použít všechny prostředky k očistě v bytě – vysát, vyprat, vyměnit pelíšky zvířat, stejně vyčistit čalouněný nábytek a postele. Často a účinně větrat.

Jak hubit klíšťata a bránit jejich invazi u zvířat?

Existuje spousta prostředků různých výrobců i kvalit. Doporučuji poradit se s veterinářem, který vybere nejvhodnější pro vaše zvířata. Aplikují se ampule na kůži, obojky s dlouhodobou účinností, šampony a také vnitřně podávané prostředky, které působí repelentně (např. česnekové tablety)

Jak likvidovat hnízda vos, sršní a roje včel?

Po dohodě s naší profesionální firmou nebo hasiči, kteří provedou DESINSEKCI. Nikdy se nesnažte toto likvidovat sami – je nebezpečí velmi silných alergických reakcí po poštípání nebo nevhodném použití komerčních insekticidů.

Co dělat, když nás doma či na chalupě trápí myši, kuny nebo jiní škůdci?

Pro DERATIZACI je několik možností, které doporučí pracovníci naší profesionální firmy nebo kvalifikovaní prodejci těchto prostředků. V zásadě udržovat zásoby a suroviny tak, aby se tam hlodavci nedostali, zabezpečit vstupy a kanály. Použití mechanických pastí a lapačů je možno jen někde a návnady podle druhu poradí profesionál.

Jak řešit nepříjemný zápach zvířat v domě či bytě?

Jak bylo výše zmíněno – požívat všechny prostředky k očistě bytu i zvířat. Pravidelně zvířata krmit a venčit. Udržovat jejich misky, pelíšky a toalety v čistotě. Lze použít LIKVIDÁTOR PACHU (viz více na www.likvidatorpachu.cz) má různé vůně pro určité prostředí, eliminuje nepříjemný zápach.

Jak likvidovat mouchy a další nepříjemný hmyz?

Na trhu je mnoho prostředků od sítí, lapačů a postřiků pro běžné použití. Nejlépe poradí a pomůže zase naše profesionální firma, která má zkušenost a prostředky pro konkrétní použití.